Workshop 2023 we are yoga

Workshops 2023

Wil jij nieuwe inspiratie opdoen, je standaard patronen doorbreken, heerlijk jezelf verwennen met een lange practice en bezig te zijn met balans tussen yin & ademhaling en het ijsbad. dan kun jij je aanmelden voor een losse workshop. 

 

Hier aanmelden
Laan7 Medewerkers Elketeurlinckx 2048Px 198 (1)

Zondag 8 oktober

Bekkenkracht; Een Kundalini Yoga workshop over het vrouwelijk fundament en bekken 

Met deze workshop verbindt Kundalini leraar Ingrid Bal haar jarenlange ervaring en studie als doula, yogadocente en vrouw over het Bekken. Het is belangrijk je bewust te zijn van je bekken omdat daar de kern van de vrouwelijk kracht ligt besloten. 

De workshop zal met yoga oefeningen, meditatie en mantras maar ook groepsuitwisseling verdieping geven over jou relatie met het bekken en gezondheid voor de vrouw. 

De workshop bestaat uit informatieve en praktische deel inclusief een kriya, lange diepe ontspanning en een meditatie.

YOGA LAAN 7 Kundalini Yoga
Wanneer? Zondag 8 oktober 2022
Hoe laat? 10.00-14.00 uur
Bijdrage € 100,-

Docent Kundalini teacher Ingrid Bal

We serveren thee met kruiden die passen bij het seizoen. Tijdens de pauze krijg je zelfgemaakt gezond lekkers, ook geheel in het teken van het seizoen.

De workshop vindt plaats bij minimaal 8 en maximaal 15 deelnemers. Deze workshop is alleen voor vrouwen.

Je bent van harte welkom. Sat Nam🙏

Hier aanmelden
Yoga Workshops

Vrijdag 3 november

Workshop Vinyasa- zonnegroeten 

Begroet de zon

Zonnegroeten worden oorspronkelijk in de ochtend uitgevoerd om energiek aan de nieuwe dag te beginnen. Er bestaan verschillende varianten aangeduid met een letter A, B en C. De houdingen volgen in al deze varianten op het ritme van jouw ademhaling (vinyasa). In deze workshop maak je kennis of verdiep je je kennis over de Zonnegroeten

Verwacht niets, oefen vol toewijding en geduld tot de lange reis je leidt naar de aanvaarding van jezelf.

In het begin zou je je overweldigd kunnen voelen en denken: “Hoe werkt het? Hoe kan ik dit allemaal tegelijk doen? En hoe kan ik dat zo snel doen?”

Dan verlies je het plezier en is geconcentreerde yoga nauwelijks mogelijk. Natuurlijk komt elke yogi af en toe in deze situatie terecht, maar niet voor een heel uur. Als je dat merkt: Doe het rustig aan.

Tijdens deze workshop nemen hier samen de tijd voor. Het is namelijk magisch wanneer je ademhaling de brug vormt tussen lichaam en geest.

Duik je mee de verdieping in? In deze workshop ga je ervaren:

1. Wat de effecten en voordelen van de zonnegroet zijn. 2. Hoe je de zonnegroet precies uitvoert. 3. Welke aanpassingen je binnen de zonnegroet kunt doen. 4. Waar en hoe je met de zonnegroet aan de slag kunt gaan.

Locatie: YOGA LAAN 7 
Wanneer? Vrijdag 3 november 2023
Hoe laat? 19.00-20.30 uur
Bijdrage € 30,- Docent Lesley & Jessica

De workshop vindt plaats bij minimaal 8 en maximaal 15 deelnemers. Leeftijd vanaf 18 jaar. email: info@laan7.nl  Sat Nam

Zie ik je dan? Namasté,

Lesley & Jessica

Hier aanmelden
Laan7 Medewerkers Elketeurlinckx 2048Px 167

Zondag 26 november

  - Cacao, Truffel & Yin Yoga en Yoga Nidra!

Een zondagochtend, een cadeautje voor jezelf!

Lesley en Patty bieden een veilige ruimte om jezelf in alle facetten te ontmoeten, te accepteren en omarmen.

We beginnen deze ochtend met een cacao & microdosering. Tijdens deze ceremonie met cacao en truffel nemen we je mee op reis naar het diepst van je ziel. De cacao zal je hart openstellen en de (low dose) truffels helpen je verbinding te leggen met je eigen natuur ( hart en ziel).

We verbinden ons met de kwaliteiten van de cacao en de truffels voordat we ontspanning zoeken in de yin houdingen.

Via yin yoga word je begeleid door Lesley om uit het hoofd, in het lichaam te zakken. Vervolgens geeft yoga nidra ruimte begeleid door Lesley om te verwerken wat nog vast zat om daarna helemaal mee te reizen langs verschillende lagen van bewustzijn met verschillende klanken.

Meditative Yin Yoga en Yoga Nidra geeft je de ruimte om volledig in jezelf te duiken en jouw innerlijke wereld te ontdekken.

Cacao helpt ons om naar binnen te reizen. Het staat bekend als een hart openend medicijn dat helpt om inzicht en bewustzijn te vergroten. Cacaobonen zn de zaden van de Theobroma Cacaoboom, wat 'voedsel van de goden' betekent (theo = god en broma = voedsel). Het is een van de meest complexe voedselbronnen. Ondanks verschillende mysteries rondom cacao, toont onderzoek verschillende gezondheidsvoordelen en neurocognitieve effecten aan.

Deze gezonde effecten van cacao zijn vooral aanwezig in pure cacao.
Van deze pure cacao maakt Patty een warm drankje. De truffel is onderdeel van de natuur en staat symbool voor het weer contact maken met onze eigen natuur: Hart, ziel of authentieke zelf ook vaak genoemd. Dat is waar de heling plaatsvindt. Een ceremonie met truffels kan op vele lagen werken, fysiek, mentaal, emotioneel en spiritueel

Voordelen

  • Een cacaoceremonie is een positieve, helende ceremonie die je verbindt met je intuïtie en je hart opent.
  • Het ritueel helpt je in contact te brengen met je onderbewustzijn en innerlijke kracht.
  • Het werkt meditatief: het kalmeert je hoofd en brengt rondvliegende gedachtes tot stilstand.
  • Het cacaogoedje zorgt voor een gevoel van euforie en boost je creativiteit.

YOGA LAAN 7

Wanneer? Zondag 26 november 2023
Hoe laat? 10.00-13.30 uur
Bijdrage € 65,- Docent Lesley & Patty

Zorg dat je op tijd bent, want om 10 uur zullen we echt gaan starten.

Inclusief: Thee, zelfgemaakte snacks

De workshop vindt plaats bij minimaal 8 en maximaal 15 deelnemers. Leeftijd vanaf 18 jaar. email: info@laan7.nl  Sat Nam🙏

Hier aanmelden
IMG 7220

zondag 10 december

Workshop YIN YOGA & BREATHWORK & IJSBAD

Yin yoga is een koude vorm van yoga in tegenstelling tot de warme op spierkracht gebaseerde yang (hatha, Vinyasa, Power, Astanga etc.) yoga. Doordat je de spieren (bijna) niet gebruikt, stimuleer je het trage bindweefsel. Hierdoor wordt je op den duur steeds soepeler en beweeglijker. Deze vorm van yoga is voor iedereen toegankelijk, ook als je nog nooit yoga hebt gedaan.

De rustige houdingen en de asana’s worden voor langere tijd vastgehouden; drie tot vijf minuten. Op deze manier wordt het bindweefsel langzaam gerekt,  gehydrateerd en blijven de gewrichten soepel. 

In de Workshop '"BREATHWORK en IJSBAD" breng je met behulp van ademhaling, mindset-training en graduele gewenning aan kou eenvoudig een aantal natuurlijke systemen op gang, die je gezondheid en mentale weerbaarheid een ongelooflijke boost zullen geven.

De methode is uiterst geschikt voor mensen met vermoeidheidsklachten, chronische pijn, ontstekingsgerelateerde klachten, een verzwakt immuunsysteem, krampen, blessuregevoeligheid in sport of werk, overgewicht en vooral bovenmatige stress

Wat levert de training je op?

  • Algehele gezondheid, immuunsysteem, conditie, uithoudingsvermogen tot een hoger niveau brengen.
  •  Een techniek om verzuring van je lichaam tegen te gaan
  •  Sneller herstellen na belasting en minder last van blessures.
  •  Loslaten van lichamelijke en mentale blokkades
  • Versterk de mind-body connectie met ijzersterke aandacht.
  •  Focus, vastberadenheid, rust, controle, zelfvertrouwen.
  • Beter omgaan met stress.
  • De creativiteit krijgt een flinke boost

INVESTERING IN JEZELF VOOR DEZE HELE DAG:

- YOGA YIN
- BREATHWORK
- Inclusief biologische lunch
- IJSBAD

Locatie: YOGA LAAN 7  
Wanneer? Zondag 10 december 2023
Hoe laat? 10.00-16.00 uur
Bijdrage € 125,- Docent Lesley & Patty

De workshop vindt plaats bij minimaal 8 en maximaal 15 deelnemers. Leeftijd vanaf 18 jaar. email: info@laan7.nl  Sat Nam🙏

Hier aanmelden
PHOTO 2022 11 27 13 49 36

Progamma ijsbad & Yin yoga

10:00 Kennismaking

10.15 We starten met Yin Yoga

11.30 Uitleg van IJSBAD en ADEM

12.00 Ademhalingsoefening waarmee je je voorbereid op Het ijsbad,

13.00 uur biologische lunch

14.00-15.30  Uitleg ijsbad-procedure Het ijsbad

Ervaringen delen 15:30 á 16:00 Afsluiting van de workshop

Zondag 14 mei van 10-00-12.00 uur Ouder en kind Yoga workshop

Ga je samen mee op avontuur tijdens deze Ouder en Kind Yoga workshop?

Je doet dezelfde houdingen naast elkaar, maar ook duo houdingen samen met elkaar en vooral met aandacht voor elkaar. Ook komen zoals bij elke yogavorm adem en ontspanning aanbod. De workshop is creatief en speels opgezet en er mag zeker ook gelachen worden.  
Je leert je grenzen aan te geven en samen verbinding te maken.
Het gaat het niet om het resultaat maar om het proberen, dit alles met plezier.

Investering in jezelf  en je kind

vanaf 11 jaar

YOGA LAAN 7 
Wanneer? Zondag 14 mei 2023
Hoe laat? 10.00-12.00 uur
Bijdrage? € 40,- per gezin

Docent? Jessica Jaspers

De workshop vindt plaats bij minimaal 5 en maximaal 8 deelnemers. Meld je aan bij Laan 7: tel: 0407676575, email: info@laan7.nl

Hier aanmelden
Laan7 Medewerkers Elketeurlinckx 2048Px 170 (2)